СОДРЖИНА

Цлаир је војна ветеранка чији син Цхарлие бива отет. Она, према договору, отмичарима доноси вреќу новца као откупнину за свог сина, али сусрет не протиче онако како је планирано. Меѓутим, сила и моќ природе удружиќе се у њену корист и даќе јој снагу да поврати себе и оно што је мислила да је заувек изгубила.

Слики

ВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучицаВучица

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Пандури и разбојници (2017)

  image
  Полицијски преговарач за таоце игра опасну игру мачке и миша са још опаснијим пљачкашем банке. Осим што жели да буде на слободи, пљачкаш не бира речи и средства...
 • Сиви човек (2022)

  image
  When the CIA's most skilled operative-whose true identity is known to none-accidentally uncovers dark agency secrets, a psychopathic former colleague puts a...
 • Избришаниот (2012)

  image
  Поранешен агент на ЦИА и неговата отуѓена 15-годишна ќерка се присилени да бегаат кога неговите работодавачи и двајцата ги означуваат за елиминација како дел од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.