рејтинг: 4.7/10
Оценка на корисникот: 7.3/10
(40 гласови)

Содржина

Бившиот оперативец Крос и неговиот партнер Менинг добиваат задача да обезбедат пристигнување на две таинствени затворенички во затвор. Веднаш по нивното пристигнување, елитна единица платени убијци ќе го нападне затворот. Кога ќе се открие вистинскиот идентитет на затвореничките, Крос ќе сфати дека е среде нешто многу сериозно и опасно.

Слики

Максимална пресудаМаксимална пресудаМаксимална пресудаМаксимална пресуда

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Падот на Олимп (2013)

  image
  Кога Белата куќа (со име Олимп како код во тајните служби) е преземена од терористи, а е заробен и претседателот, поранешен претседателски телохранител Мајк...
 • Траума Центар (2019)

  image
  Сама и заробљена у изолованом болничком одељењу, млада повреѓена жена мора да бежи од двојице убица који је прогоне због јединог доказа који их може повезати са...
 • Падот на Лондон (2016)

  image
  Продолжението на светскиот хит „Падот на Олимп“ започнува во Лондон на погребот на британскиот премиер, кој починал под чудни околности. На неговиот погреб ќе...
 • Бесен (2020)

  image
  Рејчел доцни на работа, кога случајно се среќава со странец на семафор. Наскоро, Рејчел и сите што ги сака се мета на човек кој се чувствува невидлив за светот и...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.