рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7.6/10
(59 гласови)

Содржина

Поранешен агент на ЦИА и неговата отуѓена 15-годишна ќерка се присилени да бегаат кога неговите работодавачи и двајцата ги означуваат за елиминација како дел од една голема меѓународна завера.
Поранешниот агент на ЦИА, Бен Логан се надева дека ќе најде нов почеток со неговата 15-годишна ќерка Ејми. Тој прифаќа работа во Белгија како експерт за безбедност во една голема мултинационална корпорација. Откако едно утро пристигнува на работа, Логан открива дека неговиот оддел повеќе не постои, сите негови колеги исчезнале, а неговата асистентка, всушност, е обучен оперативец кој треба да ги убие него и ќерка му. За да преживеат доволно долго за да откријат што се случило и зошто некој сака да ги убие, Логан и Ејми бегаат, а ги брка обучен тим убијци. Таткото и ќерката, кои едвај се познаваат, мораат да се потпрат еден на друг и да почнат меѓусебно да си веруваат. Таа доверба е загрозена кога Ејми ја дознава вистината за минатото на нејзиниот татко.

Слики

ИзбришаниотИзбришаниотИзбришаниотИзбришаниотИзбришаниотИзбришаниотИзбришаниотИзбришаниот

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
 • Траума Центар (2019)

  image
  Сама и заробљена у изолованом болничком одељењу, млада повреѓена жена мора да бежи од двојице убица који је прогоне због јединог доказа који их може повезати са...
 • Падот на Олимп (2013)

  image
  Кога Белата куќа (со име Олимп како код во тајните служби) е преземена од терористи, а е заробен и претседателот, поранешен претседателски телохранител Мајк...
 • Бесен (2020)

  image
  Рејчел доцни на работа, кога случајно се среќава со странец на семафор. Наскоро, Рејчел и сите што ги сака се мета на човек кој се чувствува невидлив за светот и...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.