СОДРЖИНА

Адам Данкен: роѓен 11.децембра 1987. Умро, 12. децембра 1995. Поново роѓен 23.септембра 1996!...Када чудо постане ноќна мора - зло је роѓено!...Брачни пар одлучује да се клонира њихов недавно преминули син..то чине уз помоќ мистериозниог доктора ...али чудне ствари почињу да се догаѓају након његовог поновног роѓења....

Слики

Божији ДарБожији ДарБожији ДарБожији Дар

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Виктор Франкенштајн (2015)

  image
  Радикалниот научник Виктор Франкенштајн и неговиот брилијантен штитеник Игор Штраусман споделуваат благородна визија да му помогнат на општеството преку...
 • Волци (2014)

  image
  Присилен да замине по убиството на неговите родители, тинејџерот-врколак Кејден патува изгубен без цел. Во далечниот планински град Лупајн Риџ, тој открива други...
 • Фантоми (1998)

  image
  Во мирољубивиот град Сноуфилд, Колорадо, некое зло ја уништило целата заедница. Преживеаните треба да го сопрат тоа зло.
 • Куќата што ја изгради Џек (2018)

  image
  САД во 1970-тите. Приказната го гледи Џек во период од 12 години и ги претставува убиствата кои го дефинираат развојот на Џек како сериски убиец. Ние ќе ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.