Содржина

Една тинејџерка и татко ѝ патуваат на оддалечена месечина со цел да се збогатат. Тие имаат добиено договор да ископуваат големи наслојки на скапоцени камења скриени во длабочините на отровната шума. Но таму има и други кои ја истражуваат дивината и работата набргу се претвора во битка за преживување. Принудена да се справи не само со другите безмилосни жители на шумата, туку и со алчноста на татко ѝ, девојката сфаќа дека ќе мора сама да се избори за да побегне.

Слики

Вселенски трагачиВселенски трагачиВселенски трагачиВселенски трагачиВселенски трагачиВселенски трагачиВселенски трагачиВселенски трагачиВселенски трагачиВселенски трагачиВселенски трагачи

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Интерстелар (2014)

  image
  Во блиската иднина, Земјата е уништена од суша и глад, што предизвикува недостиг на храна и екстремни климатски промени. Кога човештвото се соочува со...
 • Творецот (2023)

  image
  Педесет година у будуќности, док су људи и вештачка интелигенција у рату, искусни ветеран америчке војске надајуќи се да ќе након пет година раздвојености пронаќи...
 • Смрзнати (2010)

  image
  Ден, Џо и Паркер се тројца студенти кои на последниот ден од скијачкиот одмор се качуваат со последното возење на жичарницата и поради недоразбирање меѓу...
 • Екс макина (2014)

  image
  Кејлеб Смит (Домал Глисон) е 26-годишен програмер во најголемата компанија за интернет на светот. Тој победува на натпревар и добива викенд во еден приватен имот...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.