рејтинг: 4.6/10
Оценка на корисникот: 6/10
(22 гласови)

Содржина

Проектот „Диносаурус“ зборува за експедиција за татко и син во Конго, со придружба на екипа за ТВ документарци. Кога сите актери на филмот мистериозно ќе исчезнат, пронајдената снимка ќе покаже вознемирувачки снимки од диносауруси, за кои се верувало дека изумреле пред 65 милиони години.

Слики

Проект динусаурусПроект динусаурусПроект динусаурусПроект динусаурусПроект динусаурусПроект динусаурусПроект динусаурусПроект динусаурус

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Анаконда 2 (2004)

  image
  Ниједан човек, ниједно створење није заштиќено, чак ни они којима је џунгла куќа. За посетиоце који желе да опљачкају богате тајне џунгле последице нису баш...
 • Серенити (2005)

  image
  Во оваа научнофантастична авантура, во галаксија со граѓански војни, посадата на еден брод мора да штити телепатски член кој патува со нив, а кој го гонат...
 • Невидливиот човек (2000)

  image
  Кога водач на тим научници доброволно се пријавува за експеримент за човечка невидливост, сè полека трга наопаку и мора да се трпат страшни последици.
 • Ајкула 2 (1978)

  image
  Шефот на полицијата на островот Амити мора да се бори повторно со човекојадна голема бела ајкула по нападот на брод со тинејџери меѓу кои е и неговиот син.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.