Содржина

Добитничката на “Златен глобус“, Робин Рајт, игра и дебитира како режисерка во оваа потресна приказна за ужалена космополитска адвокатка која решава да се откаже од својот стар начин на живот и да бара смисла да живее надвор од мрежата во огромната и сурова американска дивина.

Слики

ЗемјаЗемјаЗемјаЗемјаЗемјаЗемја

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Сињи галеб (1953)

  image
  Дечак Иве са пријатељима је испловио на море, како би, зарадио неке паре и отплатио дугове у које му је запао отац. Дружина назива брод "Сињи галеб", али после...
 • Четири добри дена (2020)

  image
  Глен Клоуз и Мила Кунис играат во оваа моќна драма заснована на настани од реалниот живот како Деб и Моли, мајка и нејзината ќерка зависник од дрога кои се...
 • Приказната за сирената (2017)

  image
  Модерна бајка за Рајан, дванаесетгодишно девојче приморано да се пресели со својот татко во малата приморска населба каде што е роден, каде што ќе живее со Арт,...
 • Големата кражба на Парсонс (2003)

  image
  Инспириран од вистински настани, филмот го следи Фил Кауфман кој максимално се труди на својот покоен пријател кантри музичарот Грем Парсонс, да му направи...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.