рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 7.07/10
(27 гласови)

СОДРЖИНА

Астронаутот Рој МекБрајд (Бред Пит) оди на опасна мисија низ сончевиот систем за да ја открие вистината за исчезнатиот татко и неговата експедиција осудена на пропаст што сега, 30 години подоцна, е закана за опстанокот на нашата планета.
Бред Пит прикажува моќен перформанс во овој научно фантастичен трилер поставен во вселената. Кога мистериозен и опасен по живот настан ѝ се случува на Земјата, астронаутот Рој МекБрајд (Пит) оди на опасна мисија низ сончевиот систем за да ја открие вистината за исчезнатиот татко (Томи Ли Џонс) и неговата експедиција осудена на пропаст што сега, 30 години подоцна, претставува закана за универзумот.

Слики

Ад АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд АстраАд Астра

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Досиеја икс (1998)

  image
  Специјални агенти ФБИ Скали и Молдер бивају увучени у мрежу интрига док истражују тајанствени бомбашки напад у пословној згради у Даласу. Тај злочин је на неки...
 • Последниот здив (2018)

  image
  Без информации за тоа што се случува и како да се спасат, без струја, храна и вода, брачен пар се обидува да преживее нешто што изгледа како природна катастрофа и...
 • Боје ума (2018)

  image
  Прича о девојци са супер моќима која бежи од закона и научника који желе да је проучавају и контролишу. Нажалост, цела прича око њених моќи ставља је у центар...
 • Напуштени (2015)

  image
  Во 1989-та година, јахтата-тримаран Роуз Ноел ги подигнува едрата и тргнува од Пиктон, Нов Зеланд, во Тонга, со четири членови на екипажот. Кога огромен бран ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.