СОДРЖИНА

Прича о последњој борби човечанства против катаклизмичке инвазије ванземаљаца. У ратом опустошеној Африци, амерички војник и француска докторица удружили су се како би преживели ванземаљски напад. Њихова веза ќе бити тестирана док трагају за уточиштем у свету који се распада.

Слики

РеволтРеволт

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Железен човек 3 (2013)

  image
  Ексцентричниот гениј, милијардер и филантроп Тони Старк е суперхеројот со оклоп, познат како Железниот човек. По неговата херојска и самопожртвувана акција во...
 • Ѕвездени патеки: Во мрак (2013)

  image
  Кога еден безмилосен генијалец, познат како Кан, самиот објавува војна против Федерацијата. Капетан Кирк, Спок и смелиот екипаж на УСС Ентерпрајз ќе тргнат во...
 • Човек од челик (2013)

  image
  Едно момче дознава дека има супермоќи и дека не е од Земјата. Како млад човек, тој оди на патување за да дознае од каде е дојден и зошто е испратен тука. Но, ако...
 • Космички грев (2021)

  image
  Седуммина војници дезертери започнуваат превентивен удар на новооткриената вонземјанска цивилизација, во надеж дека ќе ја завршат меѓуѕвездената војна и пред таа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.