СОДРЖИНА

Кога еден неочекуван непријател ѝ се заканува на светската безбедност, Железниот Човек, Неверојатниот Халк, Тор, Капетан Америка, Хокај и Црната Вдовица се здружуваат за да го спасат светот од катастрофа.
Студијата „Марвел“ го претставуваат тимот од суперхерои, а во него се познатите херои на „Марвел“: Железниот Човек. Неверојатниот Халк, Тор, Капетан Америка, Хокај и Црната Вдовица. Кога еден неочекуван непријател почнува да ѝ се заканува на светската безбедност, Ник Фјури, директорот на Меѓународната мировна агенција, позната како Шилд (Штит), има потреба да направи тим што ќе го спаси светот од катастрофа. Смелата задача за регрутирање започнува низ целиот свет.

Слики

ОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмазднициОдмаздници

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Извршители (2010)

  денес
  image
  Трилерот се одвива во футуристичкото Торонто, откако по една војна во Африка градот го населуваат ветерани на кои им требаат скапи транспланти. Извршителот ги...
 • Вистински лаги (1994)

  денес
  image
  Хери (Арнолд Шварценегер) отсекогаш ѝ кажувал на жена си дека е продавач на компјутери. Сепак, вистината е дека Хери е таен агент кој брка терористи и ги разбива...
 • Гробница на ѓаволот (2009)

  денес
  image
  По ненадејно прекинување на секаква комуникација со тајна археолошка локација на Блискиот Исток, ЦИА испраќа на помош група елитни војници, предводени од...
 • Замка времена (2017)

  денес
  image
  Професор археологије креќе у потрагу за својим оцем који је давно нестао у потрази за извором вечног живота. Обавештава о томе групу својих студента, и инсистира...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.