СОДРЖИНА

Вџасен од новата генерација тркачи што ги предводи арогантниот Џексон Сторм, легендарниот Лајтинг Меквин одеднаш е маргинализиран во спортот што го сака. За да се врати на тркачката патека, нему ќе му треба помошта од младиот тркачки техничар Круз Рамирез, како и од самата судбина. Гледајте го високооктанскиот хит полн со незаборавни ликови, со спектакуларна анимација и со брзинска забава!

Слики

Автомобили 3Автомобили 3Автомобили 3Автомобили 3Автомобили 3Автомобили 3Автомобили 3Автомобили 3Автомобили 3

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Железниот џин (1999)

  денес
  image
  Во 1957 година, во навидум идиличниот град Роквел во државата Мејн живее Хогарт, инвентивно 9-годишно момче кое фантазира за вонземски инвазии и за борба со...
 • Чаробни принц (2018)

  денес
  image
  Сви знамо како завршавају класичне бајке. Пепељуга се удаје за принца набелом коњу, Снежана такоѓе, а Успавана Лепотица се удаје за…исто принца набелом коњу. А...
 • Авантурите на Тинтин (2011)

  денес
  image
  Стивен Спилберг и Питер Џексон се создавачите на овие епски авантури на Тинтин, прикажувајќи ги интересниот млад известувач и неговото верно куче Снешко додека...
 • Шпиони меѓу животните (2019)

  денес
  image
  Мачорот Владимир и Стаорецот Хектор, двајца необични тајни агенти спротивставени на секој начин, се обидуваат да откријат таен материјал украден од непознати...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.