рејтинг: 7.3/10
Оценка на корисникот: 7.62/10
(13 гласови)

СОДРЖИНА

Мајк Вазовски и Џејмс П. Саливан се неразделна двојка, но не било секогаш така. Вратете се во времето кога тие биле само двајца надежни студенти на Универзитетот на чудовиштата и не можеле да се поднесат еден со друг.
Мајк Вазовски и Џејмс П. Саливан се неразделна двојка, но не било секогаш така. Од моментот кога овие две различни чудовишта се запознале, тие не можеле да се поднесат еден со друг. Ова урнебесно ретропродолжение на филмот „Чудовишта“ на Дизни/Пиксар, прикажува како Мајк и Сали ги совладале своите разлики и станале најдобри пријатели.

Слики

Универзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовиштаУниверзитет на чудовишта

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лего филм 2 (2019)

  денес
  image
  Хероите на Бриксбург се враќаат за да го спасат саканиот град! Емет, Луси и нивните пријатели се борат против Лего Дупло натрапниците од вселената и одат во...
 • СВАКО ЈЕ ЈУНАК (2006)

  денес
  image
  A young boy named Yankee Irving finds himself at an extraordinary crossroads: He has a chance to be a hero - and make a difference against incredible odds - or he...
 • Необични басни: Шоу на Златокоса и трите мечки (2008)

  денес
  image
  Златнокосата - неподносливата телевизиска ѕвезда се согласува да земе учество во реалити шоу. Девојката е принудена да заживее со три непослушни мечиња. Кога...
 • Шпиони меѓу животните (2019)

  денес
  image
  Мачорот Владимир и Стаорецот Хектор, двајца необични тајни агенти спротивставени на секој начин, се обидуваат да откријат таен материјал украден од непознати...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.