СОДРЖИНА

Придружете им се на Папи и на неговото семејство кога се селат во еден хотел во Беверли Хилс каде што има луксузна бања за кучиња. Но, се јавуваат проблеми кога Роза, најмалиот член на глутницата, се чувствува отфрлена од семејството.
Папи се враќа и е подготвен за забава! Од студиото што ви го донесе „Чивава од Беверли Хилс“ добивате покана да го погледнете „Чивава од Беверли Хилс 3“, приказна за пријателството и семејството. Придружете им се на Папи и на неговото кучешо семејство кои се селат во еден хотел на Беверли Хилс, каде што има луксузна бања за кучиња. Но, има проблеми во кучешкиот рај кога најмалиот член на глутницата, Роза, се чувствува отфрлено. Сега Папи ќе мора да ѝ помогне на Роза да ја најде својата внатрешна сила. Овој филм, преполн со смеа, љубов и возбуда, ќе донесе забава за целото семејство.

Слики

Чивава од Беверли Хилс 3Чивава од Беверли Хилс 3Чивава од Беверли Хилс 3Чивава од Беверли Хилс 3Чивава од Беверли Хилс 3Чивава од Беверли Хилс 3Чивава од Беверли Хилс 3Чивава од Беверли Хилс 3Чивава од Беверли Хилс 3

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Каде што се дивите (2009)

  денес
  image
  Деветгодишниот Макс бега од дома и плови преку морето за да стане крал на земјата „Каде што се дивите“. Кралот Макс владее со чудесниот свет на џиновските,...
 • Злато (2016)

  денес
  image
  Добитник награде Осцар, Маттхеw МцЦонаугхеy, у филму редитеља Степхена Гагхана ("Сyриана","Траффиц), креќе у још једну потрагу за златом. Радња филма прати живот...
 • Амелие у бијегу (2017)

  денес
  image
  Тринаестогодишња Амелие за себе мисли да је чврста цура из велеграда и врло вјеројатно је најтврдоглавија дјевојка у цијелом Берлину. Она никоме не дозвољава да...
 • Плажата (2000)

  денес
  image
  Дрзок млад американски патник во потрага по егзотични искуства ги води своите пријатели до таен островски рај на крајбрежјето на Тајланд, единствено за да дознае...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.