poster

LEGO DC Comics Super Heroes: Justice League -- Cosmic Clash

Lego DC Comics Super Heroes: Justice League – Cosmic Clash (2016)

Режисер: Rick Morales

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.4/10

СОДРЖИНА

Can the Justice League prevail against an unstoppable intergalactic machine with the power to bend time itself!? Until now, the Justice League has triumphed over every foe who has challenged them. This time, they face Brainiac, a super-intelligent invulnerable machine whose mad quest endangers all life in the galaxy. When Brainiac zaps Superman, Wonder Woman and Green Lantern to different places in time, the race is on for Batman and The Flash to re-assemble the Justice League!

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Аладин и кралот на крадците (1996)

  недела
  image
  Конечно, Аладин може да се ожени со принцезата Јасмин. Но, кога 40-те разбојници ја прекинуваат свадбата и се обидуваат да украдат еден волшебен талисман, Аладин...
 • Фунан (2018)

  недела
  image
  Филм говори о борби младе мајке током Хмера револуције, да пронаѓе свог четворогодишњег сина, којег је режим отргао од породице.
 • Малата сирена: Почетокот на Ариел (2008)

  недела
  image
  Кралството Атлантика каде што музиката е забранета е местото во кое ќерката на кралот Тритон, Ариел, ја открива својата љубов во еден нелегален музички клуб, па...
 • Хотел Трансилванија (2012)

  недела
  image
  Добре дојдовте во „Хотел Трансилванија, раскошното одморалиште на Дракула каде што чудовиштата и нивните семејства можат спокојно да се одморат и да бидат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.