СОДРЖИНА

Најпаметното куче на светот, г. Пибоди и син му Шерман ја користат својата временска машина за да одат на урнебесни авантури. Но, Шерман и неговата пријателка Пени со машината случајно предизвикуваат хаос во светската историја...
Најпаметното куче на светот, г. Пибоди и неговиот немирен син Шерман ја користат својата временска машина за да одат на урнебесни авантури. Но, кога Шерман ја зема машината за да ја импресионира својата пријателка Пени, тие случајно прават дупка во вселената и предизвикуваат хаос во настаните од светската историја. Пред засекогаш да ги изменат минатото, сегашноста и иднината, г. Пибоди ќе мора да ги спаси и да се соочи со најголемиот предизвик во историјата, а тоа е да се биде родител. Тројцата заедно ќе остават белег врз историјата преку патување низ неа.

Слики

Господин Пибоди и ШерманГосподин Пибоди и ШерманГосподин Пибоди и ШерманГосподин Пибоди и ШерманГосподин Пибоди и ШерманГосподин Пибоди и ШерманГосподин Пибоди и ШерманГосподин Пибоди и Шерман

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Аладин (1992)

  сабота
  image
  Во еден маѓепсан град, момчето по име Аладин се обидува да ја спаси принцезата Јасмин од злобниот волшебник Џафар. Животот на Аладин се менува кога ја трие...
 • Кони и мачето (2020)

  денес
  image
  Симпатичното но палаво маче на Кони, Мау, ја следи на патувањето до градинка, предизвикувајќи хаос, конфузија и смеа. Децата се зафатени со тоа да го кријат Мау...
 • Барбие Фаирyтопиа (2005)

  денес
  image
  У Чаробној долини у Феритопији, прелепа вила Елина жарко жели да има светлуцави пар крила. Када зла Лаверна учини да сва летеќа биќа постану слаба, Елина мора да...
 • Патролни шепи (2021)

  денес
  image
  Кога нивниот ривал Хамдингер, станува градоначалник на Адвенчер Сити и почнува да прави хаос, Рајдер и херојските кученца одат да се соочат со предизвикот. По...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.