рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 10/10
(3 гласови)

Содржина

Браќата Темплтон се пораснати и повеќе не се толку блиски. Но, ново бебе директор со нова технологија има начин како да ги спои повторно и како да го развие семејниот бизнис.

Сцеарист: ,
Продуцент: Jeff Hermann, Tom McGrath
времетраење: 107 мин

Слики

Малиот директор:Семеен бизнисМалиот директор:Семеен бизнисМалиот директор:Семеен бизнисМалиот директор:Семеен бизнисМалиот директор:Семеен бизнисМалиот директор:Семеен бизнис

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мачорот во чизми (2011)

  image
  Одамна пред да ги запознае Шрек и магарето, симпатичниот, но итар Мачор во чизми мора да го исчисти своето име од сите обвиненија што го направија баран бегалец....
 • A Giant Adventure (2017)

  image
  Travis and Whitney visit their grandparents and stumble upon the evil plan of a greedy land developer. Travis falls through a magical portal which transports him...
 • Скокалче (2011)

  image
  Од создавачите на “Одвратниот јас“ и режисерот на блокбастерот “Алвин и верверичките“ пристигнува сосема новата комедија за слатките, девојките и рокенролот!...
 • Гарфилд (2004)

  image
  Животот на Гарфилд, омилениот мачор на сите, не може да биде поубав. Пикнат во удобна фотелја пред телевизорот, јадејќи си го омиленото јадење, лазањи, и...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.