рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 7.7/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Кејт е дизајнерка на свршенички прстени и сопственичка на златарница, но иако нејзините креации усреќиле многу парови, таа самата нема среќа во љубовта. Наскоро ѝ се јавува Џејми, нејзиното поранешно момче кое сега работи за една голема златарска компанија и ѝ нуди работа. Кејт не е сигурна дали сака да ја прифати работата, но таа и Џејми за многу брзо време повторно се зближуваат, а кога и покрај недоразбирањата сфаќаат дека се создадени еден за друг, одлучуваат да ги следат своите сништа.

Слики

Венчален прстенВенчален прстенВенчален прстенВенчален прстенВенчален прстенВенчален прстенВенчален прстенВенчален прстен

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.