рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 8.71/10
(35 гласови)

СОДРЖИНА

По преселбата на дотраениот имот Спајдервик со нивната мајка, близнаците Џаред и Сајмон Грејс, заедно со сестрата Малори, ќе бидат вовлечени во алтернативна димензија преполна со самовили и други суштества до бајки.

Слики

Хрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на СпајдеруикХрониките на Спајдеруик

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • I Can Quit Whenever I Want: Ad Honorem (2017)

  денес
  image
  It has been a few months since Pietro Zinni's gang got caught in the Sopox production laboratory and each of them locked up in different jails. From Regina Coeli...
 • Јача од смрти (2015)

  денес
  image
  Кејт Абот (Милла Јововицх), агент је одсека за безбедност владе САД-а. Након што покуша да спречи улазак терористе у земљу, постаје мета врхунски обученог...
 • Џек Хантер и изгубеното богатство на Угарит (2008)

  денес
  image
  Античкиот град, Угарит Ана исчезнал пред илјади години под песоците на сириската пустина. Тој бил откриен во 1922 година повторно, но без неговото легендарно...
 • Осумте на Оушн (2018)

  денес
  image
  Деби, сестрата на легендарниот измамник Ден Оушн, обединува целосно женска екипа за да извршат грабеж на столетието. Нивната цел е годишната Мет гала во Њујорк,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.