poster

Џек Ричер: Нема враќање

Jack Reacher: Never Go Back (2016)

Режисер: Edward Zwick

рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7.75/10
(32 гласови)

СОДРЖИНА

Кога мајор Сузан Тарнер е наместена за предавство, Џек Ричер открива дека таа е цел на огромна владина завера. Ричер ризикува сѐ за да ја победи моќната организација, која ќе направи сѐ за да ги заштити своите тајни.
Џек Ричер (Том Круз) се враќа во долго очекуваното продолжение „Џек Ричер: Нема враќање“. Кога мајор Сузан Тарнер (Коби Смалдерс), која ја води старата единица на Ричер, е уапсена за предавство, Ричер ќе стори сѐ за да ја докаже нејзината невиност и за да ја разоткрие вистината за една голема владина завера во која се убиваат војници. Според романот на Ли Чајлд од 18 век и бестселер серијалот за Џек Ричер, кој е продаден во 100 милиони примероци низ целиот свет.

Слики

Џек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќањеЏек Ричер: Нема враќање

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Витешки и дење (2010)

  денес
  image
  Џун Хејвенс (Камерон Дијаз) се подготвува за лет назад кон својот дом за свадбата на сестра си, кога буквално се судира со Рој Милер (Ром Круз) насред еден...
 • Големи проблеми во Мала Кина (1986)

  денес
  image
  Када Џек Бартон (Курт Расел) на картама победи свога дугогодишњег пријатеља Ванга (Денис Дан), овај му објасни како новац нема код себе и да ќе му платити...
 • Менди и богатството на Чироките (2010)

  денес
  image
  Поставен во раните 1990 години, вториот филм базиран на популаната книга „ Менди “ од Лоис Лепард, во која Менди разрешава мистерии со помош на нејзините пријатели.
 • Хари Потер и редот на фениксот (2007)

  денес
  image
  Лордот Волдеморт се вратил, но малкумина сакаат да веруваат во тоа. Всушност, Министерството за магија прави сѐ за да го спречи светот на волшебниците да ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.