poster

Дневна смена

Day Shift (2022)

Режисер: J.J. Perry
Tring Action | денес | 19:05

рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 10/10
(7 гласови)

Слики

Дневна смена

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Забавни парк ноќних мора (2021)

  image
  У немогуќности да плати поправак свог аутомобила који се покварио, тихи луталица (Кејџ) пристаје да очисти напуштени центар за породичну забаву у замену за...
 • Пеколко (2004)

  image
  Во последните денови на Втората светска војна, Нацистите се обидуваат да користат црна магија за својата пропадната кауза. Сојузниците го заземаат кампот каде се...
 • Сам во темнината 2 (2008)

  image
  Абнер Лунберг (Л.Хенриксен), поранешен ловец на вештерки, е присилен да се врати и да се бори против својот стар непријател, опасната вековна вештерка. Овој пат,...
 • Враќање во Зомбиленд (2019)

  image
  Десет години откако ги здружуваат силите за да ја преживеат зомби апокалипсата, Колумбус, Таласи, Вичита и Литл Рок одат во внатрешноста на Америка за да се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.