СОДРЖИНА

Чарли је нежења који је убеѓен да су везе ствар прошлости. Да би доказао да је имун на љубав, пристаје да излази са истом женом током целог месеца. Меѓутим, убрзо почиње да сумња у своја убеѓења, због прелепе и мистериозне Лисе.

Слики

Совршен спој

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Збогум на љубовта (2003)

  image
  Кога новинар од списание ќе се сретне со најпопуларната профеминистичка авторка со сопствена тајна агенда, почнува борба на родовите со многу пресврти, но и со...
 • Пуштени од ланец (2011)

  image
  Рик и Фред се најдобри пријатели и се женети многу години. Кога двајцата покажуваат знаци на немир во своите домови, нивните сопруги им даваат слобода да прават...
 • Закони на привлечноста (2004)

  image
  Врвните адвокати за развод, Даниел Раферти (Пирс Броснан) и Одри Вудс (Џули) безброј пати виделе како љубовта трга наопаку во најлошите случаи. Колку лоши би биле...
 • Легално русокоса (2001)

  image
  Ел Вудс е русокоса од Калифорнија со модна гардероба, познати пријатели и најзгодното момче на кампусот. Кога Ворнер Хантингтон Трети ја откачува и оди на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.