рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 6.4/10
(20 гласови)

СОДРЖИНА

Кога новинар од списание ќе се сретне со најпопуларната профеминистичка авторка со сопствена тајна агенда, почнува борба на родовите со многу пресврти, но и со очекуван среќен крај.

Слики

Збогум на љубовтаЗбогум на љубовтаNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew Regency

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лоше на добар начин (2013)

  image
  Лео Паламино је пропали писац, тренутно перач судова, који је познат по блогу своје бивше супруге по својим манама. Лео упознаје Колет, девојку његових снова, на...
 • Никогаш не бакнувај маж во божиќен џемпер (2020)

  image
  Самохраната мајка Меги се соочува со Божиќ сама сѐ додека не се појави Лукас во нејзиниот живот како неочекуван гостин. Во текот на празниците двајцата наоѓаат...
 • Book of love (2022)

  image
  Последниот роман на младиот, вкочанет англиски автор Хенри е вистински неуспех. Меѓутоа, Хенри е изненаден кога дознава дека неговата книга е хит во Мексико. Оди...
 • Кој ти е бројот? (2011)

  image
  Али Дарлинг е умна и привлечна, има смисла за хумор и е романтична млада жена, но еден прочитан напис ја тера да верува дека засекогаш ќе биде сама, па почнува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.