poster

Терминатори

The Terminators (2009)

Режисер: Xavier S. Puslowski

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.0/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Почеток (2010)

  image
  Почитуваниот режисер, Кристофер Нолан („Темниот витез“) предводи меѓународна актерска екипа во филмот „Почеток“, оригинална научно-фантастична акција која нè води...
 • Тивкиот отров (2009)

  image
  Длабоко во џунглите на еден оддалечен остров се развила нов мутиран вид на змија. Д-р Андреа Свенсон и нејзиниот помошник, истражителот Џејк, проучуваат видови во...
 • Лудиот Макс (1979)

  image
  Некаде во блиска иднина, по нуклеарната војна, светот е претворен во пустош. По напуштените патишта на австралиската недојдија, една банда разулавени моторџии ги...
 • Ијон Флакс (2005)

  image
  Leto 2415. 400 let potem ko je smrtonosni virus pomoril več kot polovico človeštva, preživeli živijo v močno zastraženem mestu Bragna, ki jih loči od preostalega...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.