poster

6 Одметнутих агената

6 Underground (2019)

Режисер: Michael Bay

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.1/10

СОДРЖИНА

What's the best part of being dead? It's the freedom. The freedom to fight the evil which lurks in our world. 6 Underground's group of unnamed individuals have chosen to change the future. The team's brought together by enigmatic leader code-named 'One', whose sole mission is to ensure that, he and his fellow teammates will have their actions remembered.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ивица и Марица против злото (2013)

  денес
  image
  Близнаците Ела и Џона тргнуваат во ново, елитно училиште. Таму ќе го запознаат директорот Себастијан, којшто знае многу повеќе за нив отколку тие самите. По...
 • Бекство у зору (2006)

  денес
  image
  РЕСЦУЕ ДАWН нам приповеда истиниту причу о Немцу Дитеру Денглеру који је маштао о томе да постане пилот, да би се коначно пробио до Сједињених америчких држава...
 • Волшебнкот и белата змија (2011)

  денес
  image
  Режисерот на оваа приказна Чинг Сиу-Тунг, својот филм го потпира врз една стара кинеска легенда за еден билкар кој се вљубува во илјадагодишната Бела Змија...
 • Тенет (2020)

  денес
  image
  Џон Давид Вашингтон е главниот протагонист во овој sci-fi акциски спектакл на Кристофер Нолан. Вооружен со само еден збор - Тенет, борејќи се за опстанок за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.