Fotot

Si e takova nenen tendeSi e takova nenen tendeSi e takova nenen tendeSi e takova nenen tende
REKOMANDIMET
 • Friends (1994)

  image
  Jeta e 6 te rinjve te Nju Jorkut, me te perbashketat dhe kontrastet mes tyre.
 • Dashuria S'Njeh Arsye (2021)

  image
  Esra gjithmonë betohej se nuk do të martohej kurrë me një burrë si babai i saj, dështimet e biznesit të të cilit falimentuan familjen e saj duke e perballur me...
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
 • Mr. Wrong (2020)

  image
  Özgür is a very wealthy restaurant owner and living a sloppy but happy go lucky life, and does not believe in love. Ezgi is now tired of wrong relationships and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.