Regjia:

 1. 4. Marry Me (2014), seriale
 2. 6. The Moodys (2019), seriale

Skenaristi:

 1. 1. Frasier (1993), seriale
 2. ...
  (additional screenplay material)
 3. ...
  (screenplay by)
 4. 5. The Moodys (2019), seriale
  ...
  (created for American television by)
 5. 6. Parkuesi (2022), Film
  ...
  (screenplay by)
 6. ...
  (created by)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.