Në këtë seri hapëse, prezantohen të gjithë personazhet kryesore si Xhei Di, Tërk dhe Eliot, të cilët fillojnë punën në spitalin "Sacred Heart".

Transmetimet në kanale:

Tring Smile  PRO 7  

Ishte në kanal:

Pro7 MAXX  FOX Life  HTV1  

Episodi vijues:

Sot
19:00
Scrubs 1, Ep. 18
Nesër
10:35
Scrubs
Nesër
11:00
Scrubs
Nesër
11:30
Scrubs
Nesër
11:55
Scrubs
e premte
10:40
Scrubs
e premte
11:05
Scrubs
e premte
11:30
Scrubs
e premte
12:00
Scrubs
e hënë
10:35
Scrubs
e hënë
11:00
Scrubs
13.12.21
11:30
Scrubs
13.12.21
12:00
Scrubs
14.12.21
10:35
Scrubs
14.12.21
11:00
Scrubs
14.12.21
11:30
Scrubs
14.12.21
11:55
Scrubs
REKOMANDIMET
 • Stuck in the Middle (2016)

  e martë
  image
  The single-camera comedy series follows 14-year-old Harley Diaz as she maneuvers her way through the bustle of being a middle child in a family with six other...
 • KESTËLL (2009)

  e martë
  image
  Richard "Rick" Castle is a millionaire playboy who recently killed off his main character when a serial killer starts killing people like he does in his books. He...
 • Mješoviti brak (2003)

  e martë
  image
  Serija "M(j)ešoviti brak" snimljena je na osnovu istoimene pozorišne predstave koja spada među najgledanije poslednjih godina. Naravno, dodati su novi likovi,...
 • Kako sam upoznao vašu majku (2005)

  e martë
  image
  The year is 2030. Ted Mosby is relaying the story of how he met his wife to his daughter and son. The story starts in the year 2005, when then twenty-seven year...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.