Vlerësimi: 8.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(9 Voto)

Në këtë seri hapëse, prezantohen të gjithë personazhet kryesore si Xhei Di, Tërk dhe Eliot, të cilët fillojnë punën në spitalin "Sacred Heart".

Transmetimet në kanale:

PRO 7  

Ishte në kanal:

Tring Smile  Pro7 MAXX  STAR Life  HTV1  

Episodi vijues:

Sot
09:15
Scrubs 6, Ep. 21
Sot
09:40
Scrubs 6, Ep. 22
Sot
10:10
Scrubs 7, Ep. 1
Sot
10:35
Scrubs 7, Ep. 2
Sot
11:05
Scrubs 7, Ep. 3
REKOMANDIMET
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
 • Si e takova nenen tende (2005)

  image
  Një romancë komike me Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan. Tedi beson se te Robin ka gjetur gruan e ëndrrave , edhe pse fati ka rezervuar...
 • Brooklyn Nine-Nine (2013)

  image
  Captain Ray Holt (Andre Braugher) takes over Brooklyn's 99th precinct, which includes Detective Jake Peralta (Andy Samberg), a talented but carefree detective...
 • Dogs Are Barking, But the Caravans Move On (2017)

  image
  A tale of people who live outside the big city who get mixed up in hilarious situations and events.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.