Vlerësimi: 8.2/10

A fun crash course in all things cats! With a focus on cat breeds and behaviour, Cats 101 observes the many different features of your feline friend.

Transmetimet në kanale:

EXP Natyra  

Ishte në kanal:

Animal Planet  RTL  RAI 2  Disney Channel  HBO  

Episodi vijues:

Nesër
22:50
Macet e Afrikës
e diel
23:15
Macet e Afrikës
REKOMANDIMET
 • Planeti i ngrirë (2011)

  image
  Focuses on life and the environment in both the Arctic and Antarctic.
 • Mbretëritë e Fshehura të Tokës (2014)

  image
  Nën këmbët tona fshihen botë thuajse magjike, që gëlojnë nga krijesa të jashtëzakonshme të vogla. Për to, bota duket shumë ndryshe. Duke përdorur teknologjinë e...
 • Qytetet antike të padukshme (2018)

  image
  Qytetet e lashta ende ruajnë surpriza dhe thesare të fshehura nga sytë tanë prej shekujsh. Tani me teknologjinë më të fundit të skanimit, do të zbulojmë sekretet...
 • World's Greatest Cities (2018)

  image
  What makes a city great? The location? The architecture? The ambience? In this 6 x 50 min series, we circle the globe on a quest to discover the beating heart -...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.