Transmetimet në kanale:

ARTE DE  

Episodi vijues:

e premte
07:25
Direkt Destinations
e premte
08:15
Destinations
e premte
12:40
Destinations
e premte
13:25
Destinations
Sot
09:35
Destinations
Sot
10:10
Destinations
e hënë
07:25
Destinations
e hënë
08:10
Destinations
e hënë
12:45
Destinations
e hënë
13:30
Destinations
e martë
07:25
Destinations
e martë
08:10
Destinations
e martë
12:40
Destinations
e martë
13:25
Destinations
e mërkurë
07:25
Destinations
e mërkurë
08:10
Destinations
e mërkurë
12:40
Destinations
e mërkurë
13:30
Destinations
e enjte
07:30
Destinations
e enjte
08:15
Destinations
e enjte
12:40
Destinations
e enjte
13:25
Destinations
19.7.24
07:25
Destinations
19.7.24
08:10
Destinations
19.7.24
12:40
Destinations
19.7.24
13:25
Destinations
REKOMANDIMET
 • In Search of Aliens (2014)

  image
  IN SEARCH OF ALIENS follows Giorgio Tsoukalos, an Ancient Astronaut theorist and leading contributor to Ancient Aliens, as he explores the fascinating evidence...
 • Të maskuar në natyrë (2017)

  image
  30 kamera spiune animatronike, që ngjajnë si kafshë të vërteta, do të spiunojnë dhe do të zbulojnë a kanë kafshët emocione dhe si pasojë e tyre, sjellje të...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • One Strange Rock (2018)

  image
  The extraordinary story of Earth and why it is special and uniquely brimming with life among a largely unknown but harsh cosmic arena; astronauts tell the story...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.