The extraordinary story of Earth and why it is special and uniquely brimming with life among a largely unknown but harsh cosmic arena; astronauts tell the story of Earth through unique perspective.

Transmetimet në kanale:

Tring World  National Geographic  

Ishte në kanal:

TRT Belgesel  HTV3  SLO1  HTV1  NOW  

Episodi vijues:

e enjte
14:06
Një Shkëmb i Çuditshëm 1, Ep. 4, Fillesa
e premte
14:12
Një Shkëmb i Çuditshëm 1, Ep. 6, Mbijetesa
Sot
13:53
Një Planet i Pazakontë - Largimi, Ep. 6
Nesër
09:25
Një Shkëmb i Çuditshëm 1, Ep. 1, Habia
Nesër
10:20
Një Shkëmb i Çuditshëm 1, Ep. 2, Stuhia
Nesër
13:11
Një Planet i Pazakontë - Formimi, Ep. 7
21.4.24
09:05
Një Shkëmb i Çuditshëm 1, Ep. 3, Mburoja
21.4.24
10:00
Një Shkëmb i Çuditshëm 1, Ep. 4, Fillesa
28.4.24
09:05
Një Shkëmb i Çuditshëm 1, Ep. 6, Mbijetesa
28.4.24
10:00
Një Shkëmb i Çuditshëm 1, Ep. 9, Arratisja
REKOMANDIMET
 • Outback Opal Hunters (2018)

  image
  The series follows crews of fearless opal miners on their mission to unearth a fortune in some of Australia's harshest and remote landscapes.
 • Vëllezërit e fantazmave (2016)

  image
  Ghost Brothers, is a trio of friends exploring the paranormal with a dash of comedy.
 • World's Most Scenic Railway Journeys (2019)

  image
  Actor Bill Nighy narrates as cameras follow trains travelling though some of the most scenic landscapes in the world. The stories of these iconic railways are...
 • The PAST Hunters (2014)

  image
  The team delve deep into some of the UK's most paranormal locations. Fusing psychic mediumship with paranormal investigation equipment, in an effort to prove the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.