Vlerësimi: 8.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

Një zhytje emocionuese në prodhimin e filmave më të mirë të viteve të fundit. Shikoni nga afer pamjet prapa skenave të xhirimit, buxhetin e filmit, ekuipazhin mbresëlënës si dhe aktorët e jashtëzakonshëm, të gjithë nën shtatë minuta.

Transmetimet në kanale:

AMC  

Ishte në kanal:

Klan Kosova  

Episodi vijues:

Sot
05:45
Zoom In
Nesër
06:25
Zoom In
Nesër
06:30
Zoom In
Nesër
06:40
Zoom In
Nesër
06:45
Zoom In
e hënë
06:00
Zoom In
e mërkurë
05:40
Zoom In
e mërkurë
05:50
Zoom In
e mërkurë
06:25
Zoom In
8.12.23
06:00
Zoom In
8.12.23
06:05
Zoom In
9.12.23
05:50
Zoom In
9.12.23
06:00
Zoom In
10.12.23
05:45
Zoom In
10.12.23
06:25
Zoom In
10.12.23
06:35
Zoom In
10.12.23
06:40
Zoom In
11.12.23
05:25
Zoom In
11.12.23
05:35
Zoom In
11.12.23
05:45
Zoom In
11.12.23
05:50
Zoom In
12.12.23
05:50
Zoom In
13.12.23
06:25
Zoom In
13.12.23
06:35
Zoom In
13.12.23
06:45
Zoom In
14.12.23
05:40
Zoom In
14.12.23
05:45
Zoom In
14.12.23
06:55
Zoom In
15.12.23
05:50
Zoom In
15.12.23
06:00
Zoom In
16.12.23
05:40
Zoom In
16.12.23
05:45
Zoom In
17.12.23
06:00
Zoom In
17.12.23
06:05
Zoom In
18.12.23
05:45
Zoom In
18.12.23
05:55
Zoom In
18.12.23
06:50
Zoom In
18.12.23
07:00
Zoom In
19.12.23
06:00
Zoom In
20.12.23
06:00
Zoom In
20.12.23
06:05
Zoom In
20.12.23
06:15
Zoom In
21.12.23
06:50
Zoom In
21.12.23
07:00
Zoom In
21.12.23
07:05
Zoom In
22.12.23
06:55
Zoom In
22.12.23
07:00
Zoom In
23.12.23
05:45
Zoom In
23.12.23
05:55
Zoom In
23.12.23
06:50
Zoom In
23.12.23
07:00
Zoom In
23.12.23
07:05
Zoom In
REKOMANDIMET
 • Shekspiri parë nga aktorët (2012)

  image
  Various actors discuss Shakespeare plays. Each episode is presented by one actor and, in most cases, the actor discusses one play. However, some episodes cover...
 • Dosjet e pashpjegueshme të NASA-s (2012)

  image
  Ejani të njiheni me misteret e disa prej misioneve më kurioze të NASAs dhe të eksplorojmë historitë e arritjeve inxhinjerike të njerëzimit...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • Wild Yellowstone (2014)

  image
  From the producers of "The Art of Flight" comes this amazing special that will follow wildlife and natural history set in America's Yellowstone. A unique and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.