SERIALE Faqja 1

 • Rregullo

  e hënë

  20.3.23

  11:10

  Rregullo

  Rregullo

 • EDHE UNË JAM KOSOVË

  e hënë

  20.3.23

  19:30

  EDHE UNË JAM KOSOVË

  Edhe unë jam Kosovë

  Ky emision është sinonim i mbështetjes e humanizmit për familjet skamnore në Kosovë dhe është i vetmi emision në botën mediale shqiptare me këtë format-koncept nga gazetarja Merita Sekiraqa-Malushi.

 • Top story

  e hënë

  20.3.23

  21:00

  Top story

  Top Story

  Programi i debatit politik dhe temave të forta. Autor dhe moderator: Grida Duma

 • Uniko

  e hënë

  20.3.23

  21:00

  Uniko

  Uniko

  Emision investigativ nga Spartak Koka. Misteret e pazbardhura të kronikës! Cështjet nga më të thjeshtat dhe më të bujshmet të drejtësisë në vend, që nga historitë më të fundit, deri tek ato që tashmë janë harruar! Me...

 • Uniko

  e martë

  21.3.23

  01:30

  Uniko

  Uniko

  Emision investigativ nga Spartak Koka. Misteret e pazbardhura të kronikës! Cështjet nga më të thjeshtat dhe më të bujshmet të drejtësisë në vend, që nga historitë më të fundit, deri tek ato që tashmë janë harruar! Me...

 • EDHE UNË JAM KOSOVË

  e martë

  21.3.23

  13:30

  EDHE UNË JAM KOSOVË

  Edhe unë jam Kosovë

  Ky emision është sinonim i mbështetjes e humanizmit për familjet skamnore në Kosovë dhe është i vetmi emision në botën mediale shqiptare me këtë format-koncept nga gazetarja Merita Sekiraqa-Malushi.

 • NATEN E MIRE DHE PAÇ FAT

  e martë

  21.3.23

  22:30

  NATEN E MIRE DHE PAÇ FAT

  Naten e Mire dhe Pac Fat

  Pak minuta perpara se te ekzekutohen me vdekje ne SHBA, te denuar te ndryshem shkruajne letra. Ata quajne pjese te fajit familjet e tyre, qe deshtuan ti mbajne larg krimit…Dhe mesazhi ben xhiron e botes… Nje shtet e...

 • Inside Story

  e mërkurë

  22.3.23

  21:00

  Inside Story

  Inside Story

  "Inside Story" është një cikël dokumentarësh investigativë që synon transparencën, gabimet e qeverisë, inkompetencën, indiferencën, financat publike dhe çështje të tjera. Ky produkt televiziv përfshin realizimin e...

 • Histori shqiptare

  e mërkurë

  22.3.23

  21:00

  Histori shqiptare

  Histori Shqiptare

  Ky emision ka si qëllim të tregojë histori për njerëzit që punojnë, kontribuojnë për komunitetin, krijojnë produkte unike, ngrenë biznese, ruajnë traditën, kulturën si dhe ndihmojnë në zhvillimin e turizmit....

 • Top story

  e mërkurë

  22.3.23

  22:00

  Top story

  Top Story

  Programi i debatit politik dhe temave të forta. Autor dhe moderator: Grida Duma

 • Histori shqiptare

  e enjte

  23.3.23

  02:00

  Histori shqiptare

  Histori Shqiptare

  Ky emision ka si qëllim të tregojë histori për njerëzit që punojnë, kontribuojnë për komunitetin, krijojnë produkte unike, ngrenë biznese, ruajnë traditën, kulturën si dhe ndihmojnë në zhvillimin e turizmit....

 • Histori shqiptare

  e enjte

  23.3.23

  06:45

  Histori shqiptare

  Histori Shqiptare

  Ky emision ka si qëllim të tregojë histori për njerëzit që punojnë, kontribuojnë për komunitetin, krijojnë produkte unike, ngrenë biznese, ruajnë traditën, kulturën si dhe ndihmojnë në zhvillimin e turizmit....

 • Top story

  e enjte

  23.3.23

  21:00

  Top story

  Top Story

  Programi i debatit politik dhe temave të forta. Autor dhe moderator: Grida Duma

 • ZONA KIBERNETIKE

  e premte

  24.3.23

  21:30

  ZONA KIBERNETIKE

  Zona kibernetike

  Ky dokumentar i ri do të shqyrtojë se si digjitilizimi i proceseve tona ka bërë jetën tonë më të lehtë, por gjithashtu ka rritur rreziqet për sigurinë tonë. Dokumentari “CyberZone” do të prezantojë një analizë të...

 • Rregullo

  e shtunë

  25.3.23

  17:00

  Rregullo

  Rregullo

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.