Vlerësimi: 8.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.5/10
(2 Voto)

Shikuesit mund të udhëtojnë në skajet e largëta të planetit dhe të zbulojnë sekretet e disa vendeve të paprekura të Tokës, të gjitha të lulëzuara me biodiversitet të pasur.

Transmetimet në kanale:

SLO1  

Ishte në kanal:

EXP Natyra  BBC Earth  ARTE DE  HTV1  

Episodi vijues:

e hënë
13:25
Toka të pacënuara 1, Ep. 6 ®
REKOMANDIMET
 • Gordon Ramsay's Ultimate Cookery Course (2012)

  image
  Gordon Ramsay goes one on one with the viewer to teach them step by step how to cook on a budget, bake like a pro, make tasty fast food and a 5 star feast.
 • Fabrika e Ushqimit (2012)

  image
  Në këto episode vjen një pamje pas kuintave e linjave të prodhimit në fabrikat e prodhimeve ushqimore në Kanada për të parë se si bëhen ato.
 • Nga një fabrikë në tjetrën (2015)

  image
  How our favorite foods and products are made? Cherry Healey and Gregg Wallace go into the factories to figure out, while Ruth Goodman tell us about the historical...
 • Gym Stars (2018)

  image
  In Gym Stars we go behind the scenes with some promising young gymnasts who are proving they have the agility, grit, talent and mental strength to climb to the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.