30 kamera spiune animatronike, që ngjajnë si kafshë të vërteta, do të spiunojnë dhe do të zbulojnë a kanë kafshët emocione dhe si pasojë e tyre, sjellje të ngjashme me njerëzit si psh, kapacitet për të dashuruar, për t'u hidhëruar, mashtruar...

Ishte në kanal:

EXP Natyra  BBC Earth  HTV1  

REKOMANDIMET
 • Infestation (2014)

  image
  From the kissing bug to the cane toad, the Asian carp to the army worm, invasive species increasingly threaten our forests, waterways, food supplies and cities....
 • Sekretet e Stineve (2016)

  image
  Çdo vit, planeti ynë shndërrohet nga stinët, që ofrojnë një spektakël të vërtetë. Ato shërbejnë si një forcë që kontrollon çdo formë jete në Tokë... duke sjellë...
 • Consomag (1995)

  image
 • Vëllezërit e fantazmave (2016)

  image
  Ghost Brothers, is a trio of friends exploring the paranormal with a dash of comedy.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.