U okviru našeg vjerskog programa, donosimo Religijski kalendar koji nas podsjeća na značajne datume u vjerskom kalendaru katolika, pravoslavaca i vjernika islamske vjeroispovijesti.

Transmetimet në kanale:

RTRS PLUS  RTRS  

Episodi vijues:

Nesër
10:35
Religijski kalendar
Nesër
14:07
Religijski kalendar
Nesër
17:36
Religijski kalendar
e martë
09:44
Religijski kalendar
e martë
17:35
Religijski kalendar
e mërkurë
10:37
Religijski kalendar
e mërkurë
13:49
Religijski kalendar
e mërkurë
17:39
Religijski kalendar
e enjte
17:39
Religijski kalendar
1.3.24
10:25
Religijski kalendar
1.3.24
14:05
Religijski kalendar
1.3.24
17:32
Religijski kalendar
2.3.24
16:31
Religijski kalendar
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.