Transmetimet në kanale:

TV Hram  RTRS PLUS  

Ishte në kanal:

RT Vojvodina 1  RTRS  

Episodi vijues:

e diel
15:30
Tamo daleko
Sot
15:30
Tamo daleko
Sot
20:31
Tamo daleko
Nesër
21:01
Tamo daleko
e mërkurë
15:30
Tamo daleko
e mërkurë
20:36
Tamo daleko
e enjte
22:43
Tamo daleko
e premte
15:30
Tamo daleko
e premte
22:29
Tamo daleko
29.4.24
20:33
Tamo daleko
REKOMANDIMET
 • Aussie Lobster Hunters (2019)

  image
  The series portrays the real-life events of crews aboard commercial fishing vessels in the waters around Tasmania searching for Tasmanian rock lobsters.
 • Moja priča

  image
  Ono što vuče svet nisu lokomotive, već ideje i želje da ih ostvarimo, sada" govorio je Viktor Igo. U emisiji „Moja priča" nastojaćemo da vas upoznamo sa ljudima...
 • Kvadratura kruga

  image
  U matematici, najveća zagonetka je kvadratura kruga. U životu, to je čovek. Kvadratura kruga bavi se ljudima koji su ostavili trag više u odnosu na okruženje:...
 • Fotografija u Hrvatskoj (2013)

  image
  Portret jednog od hrvatskih fotografa. Emisija u 10 minuta donosi fotografije jednog hrvatskog umjetnika.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.