Emision investigativ nga Spartak Koka. Misteret e pazbardhura të kronikës! Cështjet nga më të thjeshtat dhe më të bujshmet të drejtësisë në vend, që nga historitë më të fundit, deri tek ato që tashmë janë harruar! Me dëshmi, intervista, pamje dhe dok.

Transmetimet në kanale:

Klan Plus  

Ishte në kanal:

TV Klan  

Episodi vijues:

Sot
23:35
Uniko, Emision
e shtunë
16:35
Uniko, Emision
REKOMANDIMET
 • Fashion Magazines

  image
  FashionTV gives you an exclusive look at the photoshoots of magazine editorials from all over the world.
 • Në skajet e Australisë (2019)

  image
  Julia sets off to discover Australia's extraordinary story. Traveling from the heart of Australia's red desert to the edge of the continent she discovers bustling...
 • The PAST Hunters (2014)

  image
  The team delve deep into some of the UK's most paranormal locations. Fusing psychic mediumship with paranormal investigation equipment, in an effort to prove the...
 • Životinje u carstvu metafora (2017)

  image
  U serijalu "Životinje u carstvu metafora" otkrivamo simboliku životinja i načine na koje se skrivena značenja njihovih dominantnih osobina ispoljavaju u...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.