The Irwin family share their wildlife adventures from around the world.Pas zjarreve historike që godasin Australinë, Irwins garojnë për të shpëtuar sa më shumë kafshë të jetë e mundur. Robert dhe Terri ndihmojnë popullatën e koalës së dëmtuar rëndë.

Ishte në kanal:

Animal Planet  Discovery Channel  

REKOMANDIMET
 • World's Deadliest (2010)

  image
  The Animal Kingdom is rife with epic stories of survival - tales of kill or be killed - a place where each and every moment is fraught with life and death...
 • Ekspeditë me Stivi Beksholl (2019)

  image
  Udhëtoni me Stiv Beksholl në vendet e fundit mbi tokë që kanë mbetur pa eksploruar. Duke nisur me rafting në Himalaje, ekspedita në xhunglat e Amerikës së Jugut,...
 • Le point (1980)

  image
  "Le Point" was a Quebecer television program broadcast on Radio-Canada from 1981 to 2006. It offered reports or interviews on current events.
 • Sekretet e Prodhimit (2006)

  image
  Një pamje nga brenda e mrekullive inxhinjerike dhe shkencore për gjërat që krijojnë botën moderne.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.