SERIALE Faqja 1

 • FERMA VIP DITORE

  e shtunë

  25.5.24

  16:00

  FERMA VIP DITORE

  Ferma VIP (2024)

  Ndjekja e puneve te perditshme ne terren dhe komentet e VIP-ave per ngjarjet ne Fermën VIP.

 • FERMA NË FESTË

  e shtunë

  25.5.24

  16:50

  FERMA NË FESTË

  Ferma VIP (2024)

  Ferma VIP eshte nje realty show me 16 personazhe te njohur izoluar ne nje ferme per 90 dite. Nje super-produksion I Vizion Plus me dy prime-time ne jave dhe mbulim 24 ore me kamera ne dy kanale Tring qe ndjekin jeten...

 • Shija e Anes

  e diel

  26.5.24

  03:40

  Shija e Anes

  Shija e Anës

  "Shija e Anës" nga Ana Rustemi është emision i formatit të vetëm i këtij lloji, ku Ana përgatitë receta të ndryshme si dhe interviston figura publike shumë të dashura për ne. Kemi të mira nga dy botët, asaj të...

 • Shija e Anes

  e diel

  26.5.24

  10:45

  Shija e Anes

  Shija e Anës

  "Shija e Anës" nga Ana Rustemi është emision i formatit të vetëm i këtij lloji, ku Ana përgatitë receta të ndryshme si dhe interviston figura publike shumë të dashura për ne. Kemi të mira nga dy botët, asaj të...

 • Shtepi e re

  e diel

  26.5.24

  18:05

  Shtepi e re

  Shtepi e re

 • Shtepi e re

  e hënë

  27.5.24

  01:10

  Shtepi e re

  Shtepi e re

 • Müge Anlı ile Tatlı Sert

  e hënë

  27.5.24

  08:00

  Müge Anlı ile Tatlı Sert

  Müge Anlı ile Tatlı Sert (2006)

 • Mutfak Bahane

  e hënë

  27.5.24

  12:00

  Mutfak Bahane

  Mutfak Bahane (2021)

 • Esra Erol'da

  e hënë

  27.5.24

  14:00

  Esra Erol'da

  Esra Erol'da (2009)

 • FERMA VIP DITORE

  e hënë

  27.5.24

  16:00

  FERMA VIP DITORE

  Ferma VIP (2024)

  Ndjekja e puneve te perditshme ne terren dhe komentet e VIP-ave per ngjarjet ne Fermën VIP.

 • FERMA VIP SHOW

  e hënë

  27.5.24

  20:00

  FERMA VIP SHOW

  Ferma VIP (2024)

  Ferma VIP eshte nje realty show me 16 personazhe te njohur izoluar ne nje ferme per 90 dite. Nje super-produksion I Vizion Plus me dy prime-time ne jave dhe mbulim 24 ore me kamera ne dy kanale Tring qe ndjekin jeten...

 • Müge Anlı ile Tatlı Sert

  e martë

  28.5.24

  08:00

  Müge Anlı ile Tatlı Sert

  Müge Anlı ile Tatlı Sert (2006)

 • Mutfak Bahane

  e martë

  28.5.24

  12:00

  Mutfak Bahane

  Mutfak Bahane (2021)

 • Esra Erol'da

  e martë

  28.5.24

  14:00

  Esra Erol'da

  Esra Erol'da (2009)

 • FERMA VIP DITORE

  e martë

  28.5.24

  16:00

  FERMA VIP DITORE

  Ferma VIP (2024)

  Ndjekja e puneve te perditshme ne terren dhe komentet e VIP-ave per ngjarjet ne Fermën VIP.

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.