AKTORËT

NARRATORI

REKOMANDIMET
 • Kanceri, perandori i të gjitha sëmundjeve (2015)

  image
  Based on the Pulitzer Prize-winning book by Siddhartha Mukherjee, this three-part series tells the complete story of cancer, from its first description in an...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • Ireland with Simon Reeve (2015)

  image
  Simon Reeve sets out on an epic journey around the island of Ireland - a place steeped in history, culture and belief, but with a complex past.
 • Tomorrow Today

  image
  Cikel dokumentarësh ekskluziv.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.