poster

Divlji Plamen

WILDFIRE (2005)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
Regjia: Steve Miner

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.64/10
(33 Voto)

Wildfire is the story of what happens when Kris Furillo, willful daughter of a lousy mother, who took a bad start in life landing her in jail, gets parole because Pablo Betart, an excellent foreman who also had a juvenile record, gets her a job on the horse ranch of the Ritter family, where she proves her worth working with horses, especially Wildfire, but still wrestles with her past and upsets the social dynamics there, not in the least because of her appeal on the owners' teenage boys, Jean Ritter's son Matt and Ken Davis' son Kenny 'Junior' Davis.

REKOMANDIMET
 • Shkolla e Mesme "Logan" (2018)

  e martë
  image
  Arratisjet e një grupi adoleshentësh rebelë dhe aventurat e tyre në shkollën e mesme të tyre.
 • Skladište 13 (2009)

  e martë
  image
  After saving the life of the President in Washington D.C., a pair of U.S Secret Service agents are whisked away to a covert location in South Dakota that houses...
 • Stotina (2014)

  e martë
  image
  The series is set 97 years after a devastating nuclear war wiped out almost all life on Earth. The only known survivors are the residents of twelve space stations...
 • Misteri (2008)

  e martë
  image
  Një shkenctar zbulon misterin vdekjeprurës në një seri ngjarjesh të pabesueshme, gërmon nën sipërfaqe dhe zbulon se ngjarjet e pazakonta mund të jenë vetëm...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.