Brother and sister twins separated at birth meet eachother nearly two decades later not knowing about their blood relation. The two fall in love and that is only the peak of the iceberg for what is yet to come.

Transmetimet në kanale:

RTL2  

Ishte në kanal:

Prva MAX  Prva World  BN  PINK  RTL  

Episodi vijues:

Nesër
06:45
Forbidden Love 2, Ep. 91
Nesër
07:20
Forbidden Love 2, Ep. 92
e enjte
06:45
Forbidden Love 2, Ep. 93
e enjte
07:20
Forbidden Love 2, Ep. 94
e enjte
08:00
Forbidden Love 2, Ep. 95
e premte
06:45
Forbidden Love 2, Ep. 96
e premte
07:20
Forbidden Love 2, Ep. 97
e shtunë
06:15
Forbidden Love 2, Ep. 98
e diel
05:20
Forbidden Love 2, Ep. 99
4.3.24
06:45
Forbidden Love 2, Ep. 100
4.3.24
07:20
Forbidden Love 2, Ep. 101
5.3.24
06:45
Forbidden Love 2, Ep. 102
5.3.24
07:20
Forbidden Love 2, Ep. 103
6.3.24
06:45
Forbidden Love 2, Ep. 104
6.3.24
07:20
Forbidden Love 2, Ep. 105
7.3.24
06:45
Forbidden Love 2, Ep. 106
7.3.24
07:20
Forbidden Love 2, Ep. 107
7.3.24
08:00
Forbidden Love 2, Ep. 108
8.3.24
06:45
Forbidden Love 2, Ep. 109
8.3.24
07:20
Forbidden Love 2, Ep. 110
REKOMANDIMET
 • Borgen (2010)

  image
  A political drama about a prime minister's rise to power, and how power changes a prime minister.
 • Koreni (2018)

  image
  Vukasin returns home from studies in France to live with his father and brother Djordje to tell them to marry the daughter of Achim's political enemy. Achim...
 • Prizori iz bračnog života (2002)

  image
  Dramska serija reditelja Danila Vukotića u kojoj glave uloge igraju Milica Milša, Marko Živić, Milan Čučilović...
 • Auf Streife – Die Spezialisten (2015)

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.