A Serbian remake of the classic medical TV series 'ER'.

Transmetimet në kanale:

Prva  

Ishte në kanal:

B92  RTL  

Episodi vijues:

30.3.23
22:40
Emergency Center
REKOMANDIMET
 • Ambition (2014)

  image
  A story of a family living in Prague, Czechoslovakia in the period between World Wars,in Czech better known as "The First Republic". A lost son returns from the...
 • U klinču (2022)

  image
  Serija "U klinču", nastala u zajedničkoj produkciji Radio-televizije Srbije i produkcijske kuće "Režim" iskrena je priča o odrastanju, o trenucima u kojima mladi...
 • Psi laju, vetar nosi (2017)

  image
  A tale of people who live outside the big city who get mixed up in hilarious situations and events.
 • Power (2014)

  image
  "Power" tells the story of James "Ghost" St. Patrick, a wealthy New York City nightclub owner who caters to the city's elite. He wants to build an empire, turn...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.