The story follows the life of Lea Kalember, a young mother of Zoe, who meets Lazar Crnkovic again, a man who changed her life 16 years ago.

Transmetimet në kanale:

B92  

Ishte në kanal:

Prva  RTL  

Episodi vijues:

Nesër
10:00
Pogresan covjek
e enjte
06:00
Pogresan covjek
e enjte
10:00
Pogresan covjek
e premte
06:00
Pogresan covjek
e premte
10:00
Pogresan covjek
e diel
03:00
Pogresan covjek
e diel
03:45
Pogresan covjek
3.4.23
04:15
Pogresan covjek
3.4.23
06:00
Pogresan covjek
3.4.23
10:00
Pogresan covjek
4.4.23
06:00
Pogresan covjek
4.4.23
10:00
Pogresan covjek
5.4.23
06:00
Pogresan covjek
5.4.23
10:00
Pogresan covjek
6.4.23
06:00
Pogresan covjek
6.4.23
10:00
Pogresan covjek
7.4.23
06:00
Pogresan covjek
7.4.23
10:00
Pogresan covjek
9.4.23
03:30
Pogresan covjek
9.4.23
04:15
Pogresan covjek
10.4.23
04:15
Pogresan covjek
REKOMANDIMET
 • Ambition (2014)

  image
  A story of a family living in Prague, Czechoslovakia in the period between World Wars,in Czech better known as "The First Republic". A lost son returns from the...
 • U klinču (2022)

  image
  Serija "U klinču", nastala u zajedničkoj produkciji Radio-televizije Srbije i produkcijske kuće "Režim" iskrena je priča o odrastanju, o trenucima u kojima mladi...
 • Dr. House (2004)

  image
  Dr. Gregori Hauz, një mjek rebel sjellja e të cilit shkon në kufijte e shoqërores, sfidohet nga të panjohurat mjekesore përpara të cilave mjeket e tjere dorezohen.
 • Psi laju, vetar nosi (2017)

  image
  A tale of people who live outside the big city who get mixed up in hilarious situations and events.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.