Han një djalosh i pashëm dhe karizmatik është i mbushur me kujtime të dhimbshme dhe tragjedi brenda familjes. Pas kthimit nga SHBA, ai i kushton jetën babait dhe motrave të cilat vuajnë nga probleme fiziologjike, si pasojë tragjike e traumave të tyre të fëmijërisë dhe historisë familjare. I izoluar nga çdo aktivitet shoqëror rastesisht takon Incin dhe menjëherë bie në dashuri me të. Për herë të parë në jetën e tij, do të kërkojë lumturinë!

Transmetimet në kanale:

3 Plus  Klan Kosova  Jolly HD  TRT 1  

Ishte në kanal:

TRT Turk  

Episodi vijues:

Sot
16:00
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 136
Sot
18:40
Apartmenti i pafajësisë 1, Ep. 81
Sot
20:10
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 137
Sot
21:00
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 137
Sot
22:30
Apartamenti i pafajësisë
Sot
23:00
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 137
Sot
23:30
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 137
Sot
00:20
Apartmenti i pafajësisë 1, Ep. 81
Sot
02:55
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 137
Nesër
11:15
Apartmenti i pafajësisë 1, Ep. 81
Nesër
14:25
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 137
Nesër
16:00
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 137
Nesër
18:40
Apartmenti i pafajësisë 1, Ep. 82
Nesër
20:10
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 138
Nesër
21:00
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 138
Nesër
22:50
Apartamenti i Pafajësisë 1, Ep. 138
Nesër
00:20
Apartmenti i pafajësisë 1, Ep. 82
e premte
11:15
Apartmenti i pafajësisë 1, Ep. 82
e premte
18:40
Apartmenti i pafajësisë 1, Ep. 83
25.5.22
01:15
Apartamenti i pafajësisë
REKOMANDIMET
 • The Cul De Sac (2016)

  e mërkurë
  image
  The Cul de Sac is set in a world where the adults have disappeared, and waves of energy destroy anyone caught outdoors. Feisty teen Rose (Greta Gregory) leads a...
 • Kardashians (2006)

  e mërkurë
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • Pobjeda srca (2020)

  e mërkurë
  image
  Four women of varying ages from very different backgrounds find themselves living together--at first not quite understanding or approving of one another--learn...
 • Giuliana & Bill (2009)

  Sot
  image
  E! New reporter Giuliana Rancic and her husband, "Apprentice" winner Bill Rancic, lead a whirlwind life. She's a TV personality in LA, while Bill is a real estate...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.