Vlerësimi: 7.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(10 Voto)

PëRMBLEDHJE

Udhëtimi i mahnitshëm i Manolos, i cili ndërmerr një aventurë të jashtëzakonshme përmes 3 botëve magjike, ku do t'i duhet të përballet me frikërat e tij më të mëdha...

Fotot

Libri i jetësLibri i jetësLibri i jetësLibri i jetësLibri i jetësLibri i jetësLibri i jetësLibri i jetësLibri i jetësLibri i jetësLibri i jetës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Arushët kujdestarë (1985)

  image
  Arushët lodra, duke mbrojtur dashurine në të gjithë botën dhe me anë të dy fëmijeve, do të shpëtojnë botën nga dhuna.
 • Lepurushi i Pashkëve (2011)

  image
  Lepurushi i Pashkëve, shumë shpejt duhet të trashëgojë profesionin e babait, por ndërkohë, ai ka plane të tjera: të shkojë në Hollivud, për të realizuar ëndrrën e...
 • Stjuarti i vogël 2 (2002)

  image
  Në aventurën e rradhës Stjuarti dhe Snoubell nisen drejt qytet në kërkim të shoqes së tij të re, kanarinës Margalo. Rrugës ata do të hasin shumë pengesa, por...
 • Smërfët (2011)

  image
  Animation, Adventure, Comedy, USA, 2011. Kur magjistari i keq Gargamel thërret Pufët e vegjël jashtë fshatit të tyre ata rrezohen nga bota magjike e tyre dhe bien...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.