Fotot

Krahët e lirisëKrahët e lirisëKrahët e lirisëKrahët e lirisëSmile EntertainmentSmile EntertainmentSmile EntertainmentSmile EntertainmentSmile EntertainmentSmile EntertainmentKrahët e lirisëKrahët e lirisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lumi kristlt (2008)

  image
  Banorët e një province Paul dhe Davie Nance do të ishin krejtësisht të lumtur po të mos kishin abortuar katër herë rradhazi. Davie, ndjenjën e kujdesit ndaj të...
 • King of the Children (1987)

  image
  An unschooled young man, one of the countless victims of Mao's Cultural Revolution, is labouring in the countryside when he is suddenly assigned to teach in a...
 • The Mother of the Lamb (2014)

  image
  Cristina (49) has spent her life taking care of her mother Carmen. Single and without a trade or friends, she grows older, year after year in her hometown. A few...
 • Vitalina Varela (2019)

  image
  Vitalina Varela takes its title from the name of its lead actress, a Cape Verdean woman who, as per usual with Costa's non-professional actors, plays a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.