poster

Shpejtësi dhe çmenduri 5

Fast Five (2011)

Aksion, Aventure, Krim, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Brazil, Japoni
Regjia: Justin Lin

Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.43/10
(98 Voto)

Fotot

Shpejtësi dhe çmenduri 5Foto: RTLShpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Foto: RTLFoto: RTLShpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Shpejtësi dhe çmenduri 5Foto: RTLFoto: RTLFoto: RTL

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • T4 - Salvation (2009)

  e enjte
  image
  C.Bale. Është viti 2018 dhe bota gjendet e shkatërruar nën sundimin e terminatorëve, që mbjellin veç terror e vdekje mes të mbijetuarve. Xhon Konër është i...
 • Njeriu i Hekurt (2008)

  e enjte
  image
  Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Terrence Howard: Toni Stark është një plejboj dhe inxhinier gjeni. Kur shkon në Afganistan për të demonstruar raketën e tij të...
 • Vrasje me mënyrën e vjetër (2014)

  e enjte
  image
  Pasi disa kriminelë vrasin një ish mafioz, vëllai i tij i ndihmuar edhe nga kolegët, fillon një hakmarrje të pamëshirshmesipas mënyrës së vjetër.
 • Kingsman - Sherbimi sekret (2014)

  e enjte
  image
  është historia e një organizate super-sekrete spiune që rekruton një të ri brutal, por që premton shumë në programin konkurrues të agjencisë së trajnimit teksa...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.