Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(50 Voto)

PëRMBLEDHJE

Emma Roberts, Dave Franco. Një adoleshente në vitin e fundit të shkollës, zhytet në një lojë të rrezikshme 'trego ose guxo' në internet, ku çdo lëvizje e saj fillon të manipulohet nga një komunitet anonim 'vëzhguesish'.

Fotot

Lojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervashLojë nervash

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dashuria është gjithçka (2017)

  image
  Amandla Stenberg, Nick Robinson. 1 adoleshente që nuk largohet dot nga shtëpia për shkak të një sëmundjeje, bie në dashuri me fqinjin e saj. Ata do të guxojnë të...
 • Hakmarrja e Karterit (2000)

  image
  Xhek Karter kthehet prane familjes që kish braktisur vite më parë për të marrë pjesë në varrimin e të vëllait, por aty kupton se vdekja e tij s'ishte aksidentale....
 • Në territorin e ujqërve (2011)

  image
  Liam Neeson. Një avion rrëzohet në një zonë të izoluar të Alaskës dhe 8 njerëz arrijnë të mbijetojnë. Të përballur me kushte të paimagjinueshme, ata do të...
 • Supreme Sanction (1999)

  image
  A newspaper reporter is marked for assassination for his investigation into what happened to some army helicopters that were mysteriously shot down. However, the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.