Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.85/10
(102 Voto)

PËRMBLEDHJE

Duke u kthyer ne rruget ku filloi gjithcka, dy burra ribashkohen me dy gra. Ata shfaqin muskujt dhe makinat ekzotike ne Los Anxhelos dhe ne shkretetiren Meksikane. Kur nje krim i risjell ata ne Los Anxhelos, ish i denuari i arratisur Dom Torreto rifillon armiqesine me agjentin Brajen OKonor. Por duke qene se jane te detyruar te perballen me nje armik te perbashket, Domi dhe Brajeni duhet te krijojne njefare besimi nese duan tia hedhin atij. Dhe nga grabitja me arme ne zvarritjen neper tunele permes linjave nderkombetare, dy burra do te gjejne menyren me te mire qe te hakmerren dhe do te kalojne kufijte e se pamundures prapa timonit.

Fotot

Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4Shpejtësi dhe çmenduri 4

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agonia e një vrasësi Voltazh i lartë (2009)

  image
  J.Statham. Vrasësi i famshëm me pagesë Çev Çelios rikthehet, dhe kësaj here do të vihet në ndjekje të mafiozit kinez që i ka vjedhur zemrën e tij dhe ia ka...
 • Grabitje e dyfishtë (2010)

  image
  Chris Brown, Hayden Christensen, Matt Dillon. Një grup grabitësish të sofistikuar planifikojnë 'punën' më të madhe të jetës së tyre. Por mes tyre dhe suskesit të...
 • I mbyllur në kafaz (2010)

  image
  Tony Schiena, Rashad Evans, Vinnie Jones. I futur në burg për një krim që nuk e ka kryer, një polic detyrohet të marrë pjesë në dyluftimet e jashtëligjshme dhe...
 • Distancë e afërt (2015)

  image
  Scott Adkins, Nick Chinlund. Në përpjekje për të mbrojtur motrën dhe mbesën e tij, një njeri vihet i vetëm përballë një sherifi të korruptuar dhe një karteli...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.